Dr. Seres Andrea

1998-ban végeztem a Debreceni Orvostudományi Egyetem általános orvosi karán. 2003-ban szakvizsgáztam szülészet-nőgyógyászatból.

Női nőgyógyászként úgy gondolom a hölgyek nagyobb bizalommal fordulnak hozzám, könnyebben meg tudják osztani velem problémáikat. Többek között ezért is választottam ezt a hivatást. A magánrendelésen kulturált, igényes környezetben könnyebb olyan légkört megteremteni, ahová egy nő szívesebben betér, akár panasszal, akár az évenként ajánlott rutin méhnyakrákszűrés céljából. Nem tartom elhanyagolható tényezőnek, hogy a fiatal nő, aki első alkalommal esik át nőgyógyászati vizsgálaton, milyen élményekkel távozik. Célom, hogy megfelelő légkör megteremtésével, teljes diszkrécióval, minél teljesebb körű szülészet-nőgyógyászati ellátást tudjak nyújtani.